Domů > Zprávy > Obsah

Draslík Humate Absorpce vody

Aug 10, 2017

Mechanismem alkalických popálenin je, že alkálie mají absorpci vody, humát draselný, který způsobuje dehydrataci místních buněk, alkalické ionty a tkáňové bílkoviny tvoří komplex bílkovin denaturovaných alkalickými látkami, saponifikační adipózní tkáň, draselný humát teplo vyrobené při zmýdelnění může způsobit poškození hluboké tkáně. Vzhledem k tomu, že komplex bílkovin denaturovaných kyselinami je rozpustný, ionty alkalických kovů mohou proniknout dále do hluboké tkáně, což způsobuje poškození.

Hloubka hořlavosti je obvykle více než dva stupně hluboké, draslíku humate ostré bolesti. Rozpuštěná nekróza způsobuje, že rána se dále prohlubuje, spálená kůže je měkká, vypadá jako lepkavá kluzká změna tvaru "mýdlový" nebo "shnilý tofu", po infekci se snadno vyskytuje souběžná sepsa rány. Kontakt na nehty s louhem se stane tenčí, ztráta lesku, takže hřebík je na lžíci plochý. Humát draslíku Při kontaktu zředěného roztoku může kůže vysušit, popraskat a rozložit. Parní oko žaludku a podráždění horních cest dýchacích cest jsou silné a mohou způsobit popáleniny očí a horních cest dýchacích.

1, používaný jako vysoušedlo, absorbent, pro výrobu kyseliny šťavelové a různé potaše, ale také pro galvanické pokovování, gravírování, litografie a tak dále.

2, používané hlavně pro výrobu potaše surovin, Humát draselný jako je manganistan draselný, uhličitan draselný a tak dále. Ve farmaceutickém průmyslu je produkce draslíku, boru, spironolaktonu, jaterního alkoholu, propionátu testosteronu. Používá se v lehkém průmyslu pro výrobu draselných mýdel, alkalických baterií, kosmetických přípravků (jako je studená, krémová a šamponová). V oboru barviv je používán draselný humát používaný při výrobě redukčních barviv, jako je redukce modrého RSN. V elektrochemickém průmyslu, pro galvanické pokovování, rytí a tak dále. V textilním průmyslu, používaném pro tisk a barvení, bělení a mercerizaci, a velkého množství umělých vláken, polyesterové vlákno z draslíku Humate pro hlavní suroviny. Kromě toho se také používá v metalurgickém topném prostředku a kůži odmašťování a tak dále.

3, chemické základní suroviny, draselný humát používaný v medicíně, denní chemické látky a tak dále.

4, používané jako analytické činidla, zmýdelňovací činidla, oxid uhličitý a absorbující vodu.

5. Denní chemický průmysl se používá jako surovina pro výrobu špinavého mýdla, šamponu, krému, chladu, šamponu apod. Farmaceutický průmysl se používá při výrobě flavonoidů, vanadinu draselného a jiných surovin. Průmysl barviv se používá k výrobě melaminových barviv. Akumulátorový průmysl se používá k výrobě alkalických baterií.

1. Dopravní záležitosti: Při přepravě železnice mohou být ocelové sudy přepravovány dostupnými vozy gondoly. Balení by mělo být úplné a zatížení by mělo být bezpečné. Během přepravy se ujistěte, že nádoba netěsní, nehrozí, nezpadá, draslík Humate není poškozen. Je přísně zakázáno mísit s hořlavými nebo hořlavými materiály, kyselinami a jedlými chemikáliemi. Dopravní vozidla by měla být vybavena zařízením pro nouzové zacházení s únikem.

2, úvahy o skladování: uchovávejte v chladném, suchém a dobře větraném skladu. Draslík Humát Daleko od ohně a tepla. Nejvyšší vlhkost v knihovně není větší než 85%. Balení musí být utěsněné a ne vlhké. by měla být s lehkou (hořlavou) kyselinou, jako je oddělené skladování, draslík Humate se vyvarujte míchání. Skladovací prostor musí být opatřen vhodnými materiály pro příjem netěsností.