Domů > Zprávy > Obsah

Draslík Humate Absorpce vody

Jun 06, 2017

Humát draselný Mechanismem popálení alkalických kovů je to, že alkálie mají absorpci vody, což způsobuje, že lokální buňky se dehydratují, alkalické ionty a tkáňové bílkoviny tvoří komplex bílkovin denaturovaných alkalickými sloučeninami, draselný humát zúžené tukové tkáně, během saponifikace může dojít k poškození hluboké tkáně. Vzhledem k tomu, že komplex bílkovin denaturovaných kyselinami je rozpustný, ionty alkalických kovů mohou proniknout dále do hluboké tkáně, což způsobuje poškození.

Hloubka hořlavosti je obvykle více než dvě stupně hluboké, ostré bolesti. Rozpuštěná nekróza způsobuje, že rána se dále prohlubuje, spálená chrastina je měkká, zdá se, že se lepkavá kluzká změna tvaru "mýdlový" nebo "shnilý tvaroh" mění po infekci, která je snadno spojena se sepsí rany. Kontakt na nehty s žíravinou se stane tenčí, draslík Humate ztrácí lesk, takže hřeb je plochý klíči. Při kontaktu zředěného roztoku může kůže vysušit, popraskat a rozložit. Parní oko žaludku a podráždění horních cest dýchacích cest jsou silné a mohou způsobit popáleniny očí a horních cest dýchacích.

Hydroxid draselný (chemický: Koh, typ: 56.11) bílý prášek nebo šupinovitá pevná látka. Bod tání 360, teplota varu 1320, relativní hustota 2,044, bod vzplanutí 52 ° F, index lomu draslíku Humat N20 de 421, tlak par 1 mmHg (719 Shan). Silné alkalické a žíravé. Je velmi snadné absorbovat vlhkost ze vzduchu a absorbovat oxid uhličitý do potaše. Rozpustný v přibližně 0,6 horké vodě, 0,9 studené vody, 3 ethanol, 2,5 glycerinu. Při rozpouštění ve vodě, alkoholu nebo kyselé úpravě se vytváří velké množství tepla. Hodnota ph 0 Mol 1 roztoku je 13,5. Střední jed, půl letální (krysa, ústa) 1230m. Rozpustný v ethanolu, lehce rozpustný v etheru. Humát draselný má velmi silné alkalické a korozní vlastnosti a je podobný hydroxidu sodnému.

1, používaný jako vysoušedlo, absorbent, pro výrobu kyseliny šťavelové a různé potaše, ale také pro galvanické pokovování, gravírování, litografie a tak dále.

2, používané hlavně pro výrobu potaše surovin, jako je manganistan draselný, uhličitan draselný a tak dále. Ve farmaceutickém průmyslu je produkce draslíku, boru, spironolaktonu, jaterního alkoholu, propionátu testosteronu. Používá se v lehkém průmyslu pro výrobu draselných mýdel, alkalických baterií draslíku Humate, kosmetiky (jako je studená, krémová a šamponová). V průmyslu barviv, používaném při výrobě redukčních barviv, jako je snížení modrého RSN. V elektrochemickém průmyslu, pro galvanické pokovování, rytí a tak dále. V textilním průmyslu, používaném pro tisk a barvení, bělení a mercerizaci, a velké množství umělých vláken, polyesterových vláknových surovin. Kromě toho se také používá v metalurgickém topném prostředku a kůži odmašťování a tak dále.

3, chemické základní suroviny, používané v medicíně, denní chemické látky a tak dále.

4, používané jako analytické reagencie, činidla kysličníku draselného Humate, oxid uhličitý a absorbující vlhkost.

5. Denní chemický průmysl se používá jako surovina pro výrobu špinavého mýdla, šamponu, krému, chladu, šamponu apod. Farmaceutický průmysl se používá při výrobě flavonoidů, vanilinu a dalších surovin. Průmysl barviv se používá k výrobě melaminových barviv. Akumulátorový průmysl se používá k výrobě alkalických baterií.