Domů > Zprávy > Obsah

Draslík Humate Výroba surovin

Sep 22, 2017

Alkalický mechanizmus poranění hoření je zásadou absorpce vody, takže lokální dehydratace buněk, alkalické a tkáňové bílkoviny za vzniku komplexu bílkovin denaturovaných bílkovin, draselného humátu s draslíkem, humátního zmýdelnění tepla může způsobit poškození hluboké tkáně. Vzhledem k tomu, že je komplex bílkovin denaturovaných alkalickými sloučeninami rozpustný, mohou být ionty alkalických kovů dále pronikány do hluboké tkáně, což způsobuje poškození.

Popáleniny alkalických kovů jsou obvykle hluboké ve více než dvou stupních. Rozpuštění rány pokračovalo v prohloubení rány, měkké chlupy, byly lepivé skluzy "mýdovité" nebo "shnilé tofu" podobné změnám, které se po nákaze na infekci v raně snadno komplikují. Kontakt na nehty s žíravými alkáliemi se stane tenčí, ztráta lesku, takže nehty ploché a dokonce i lžičku. Tenké roztoky mohou způsobit vysušení pokožky, popraskání, roztržení. Horká pára na očí a podráždění horních cest dýchacích sil, může způsobit poleptání očí a horních cest dýchacích.

1, používaný jako vysoušedlo, absorbent, pro výrobu kyseliny šťavelové a různých draslíků, ale také pro galvanické pokovování, sochařství, litografie a tak dále.

2, používané hlavně pro výrobu surovin, jako je draslík, draselný humát, jako je manganistan draselný, uhličitan draselný a tak dále. Ve farmaceutickém průmyslu, pro výrobu bionu draslíku, spironolaktonu, heparanolu, propionátu testosteronu a tak dále. V lehkém průmyslu pro výrobu draselného mýdla, alkalických baterií, kosmetiky (jako je studená smetana, krém a šampon). V průmyslu barviv, pro výrobu barviv, jako je snížení modré RSN a tak dále. V elektrochemickém průmyslu, pro galvanické pokovování, sochařství a tak dále. V textilním průmyslu, pro tisk a barvení, bělení a mercerování, draslík Humate a velké množství použitých pro výrobu umělých vláken, polyesterové vlákno hlavní suroviny. Kromě toho se také používá pro metalurgické ohřívače a odmašťování kůže a tak dále.

3, chemické suroviny, pro medicínu, domácí chemikálie a tak dále.

4, používané jako analytické reagencie, činidla zmýdelnění draslíku Humate, oxid uhličitý a absorbér vlhkosti.

5, chemický průmysl pro výrobu mycího mýdla, draslík Humate šampon měkké mýdlo, krém, studená smetana, šampon a další suroviny. Humát draselný Humate Farmaceutický průmysl pro výrobu progesteronu, vanilinu a dalších surovin. Průmysl barviv se používá k výrobě melaminových barviv. Akumulátorový průmysl se používá k výrobě alkalických baterií.