Domů > Zprávy > Obsah

Draslík Humate Příprava žáruvzdorné kapaliny

Sep 11, 2017

Hydroxid draselný Použití tohoto produktu je častější, specifické využití hodnoty chemického průmyslu je vysoká, pak použití tohoto produktu hodně, víme kolik?

Způsob přípravy žáruvzdorné kapaliny: Do reakční nádoby bylo přidáno 8 kg granulovaného hydroxidu draselného, ​​7 kg práškového uhličitanu sodného (soda) (vyráběné Asahi Glass Co., Ltd.) a 30 kg silicidu kovu, L vody. Při kterém začala přirozená reakce, začala z dna hydroxidu draselného prudce reagovat, v reakční nádrži ze spodní strany na horní stranu konvekce.

Když reakční teplota vzrůstá přirozeně, reakční teplota je v rozmezí 80 až 90 ° C a reakční stav je nejaktivnější. Reakční teplota není vyšší než 92 ° C. Reakce končí přibližně 10 hodin, pevná látka se oddělí a může se získat asi 48 litrů (přibližně 70 kg) žáruvzdorného roztoku. Zbytková pevná látka je křemičitý kovový blok, pokud se promyje vodou, přičemž zůstává zhruba 22 kg silikidových bloků kovu. V tomto zbývajícím bloku s křemičitým kovem byl přidán kovový blok silicidů o hmotnosti přibližně 8 kg a ke druhé reakci bylo přidáno množství 30 kg křemíku.

Stejným způsobem jako v první reakci bylo do reakční nádoby přidáno 8 kg granulovaného hydroxidu draselného a 7 kg práškového uhličitanu sodného (uhličitan sodný) (vyráběný firmou Asahi Glass Co., Ltd.) a následně přidáno 22 kg křemíkového bloku a 8 kg nových křemičitých bloků s kovem a následným přidáním 60 litrů vody k zahájení druhé přípravy žáruvzdorné reakce.

Při přípravě podle prvního přídavku granulovaného hydroxidu draselného a potom přidáním práškového uhličitanu sodného (soda) se přidá křemičitý blok kovu a přidá se voda v pořadí přídavku, přičemž se vychází ze dna hydroxidu draselného reakce může být vytvořena nahoru a dolů Konvekční aktivní reakce, která připravila lepší výkon žáruvzdorné kapaliny.

V tomto článku můžeme obecně pochopit způsob přípravy tohoto žáruvzdorného lepidla na bázi hydroxidu draselného a tento přípravek lze aplikovat na silnou lepenku, pěnovou pěnu a jinou přípravu desek studeného kvalitního rámu, pouzdra na TV, obalových materiálů a stolů a židlí a kuchyně nářadí, doufám, že obsah textu, který vám pomůže pomoci.

Hydroxid draselný jako chemicky dobrý materiál, je široce používán v průmyslových, chemických a dalších oblastech výroby, pak znalosti tohoto produktu, chápeme, jak moc, následující článek pro každého vysvětlit tento materiál kreslení Principy a výsledky testů.

Princip: Gram-negativní bakterie v buněčné stěně ve zředěném alkalickém roztoku se snadno roztrhnou, uvolnění nerozbité DNA spirály, takže suspenze hydroxidu draselného vykazuje lepkavé, může být použita v očkovacím kruhu pro vytažení lepivého drátu a gram-pozitivní bakterie Neexistuje žádná taková změna ve zředěném alkalickém roztoku.

Metoda: Vezměte 1 kapku 40 g / l vodného roztoku hydroxidu draselného (čerstvý přípravek) na čisté sklo, trochu promíchejte čerstvou kolonii, promíchejte a promíchejte vodným roztokem hydroxidu draselného a každých pár vteřin zmířete inokulační kroužek, vytlačte lepící drát.

Výsledky: Inokulace inokulačním kruhem byla pozitivní, přesto byla suspenze negativní.

Aplikace: používá se hlavně pro gramnegativní bakterie a snadno odbarvuje identifikaci grampozitivních bakterií. Většina gramnegativních bakterií v pozitivní reakci v průběhu 5 až 10 dnů a někteří potřeba 30-45s, Pseudomonas, Lactobacillus, Flavobacterium, Alcaligenes, Moraxella a většina pozitivních v 10s, Acinetobacter, Moraxella reagovaly pomalu, většina kmenů v 60. letech pozitivní a Gram-pozitivní bakterie po 60. letech jsou stále negativní.