Domů > Zprávy > Obsah

Účinky humátu draslíku

Oct 26, 2017

Základní použití hydroxidu draselného: anorganický průmysl se používá jako surovina pro výrobu draselných solí, jako je například hydrogenfosforečnan, draslík apod. Chemický průmysl používá mýdlo, mýdlo a draslík Wash Shampoo měkké mýdlo, krém , krém, šampon a další suroviny. Farmaceutický průmysl se používá k výrobě vanilinu a dalších surovin. Barvivo se používá k výrobě barviv. Akumulátorový průmysl se používá při výrobě alkalických baterií.

Hydroxid draselný se používá jako vysoušedlo, sorbent, používaný k přípravě draselného mýdla, kyseliny šťavelové a různé soli, také používaných při galvanickém pokovování, gravírování, litografii atd .; draslík se používá hlavně pro výrobu surovin, jako je uhličitan draselný atd. Ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu borohydridu draselného, ​​spironolaktonu, batylalkoholu a propionátu testosteronu. Pro výrobu draselného mýdla, alkalické baterie, kosmetiky v lehkém průmyslu (jako je krém, krém a šampon). V průmyslu barviv, používaném při výrobě redukovaných barviv, jako je redukovaná modrá, RSN atd.

Hydroxid draselný se používá v elektrochemickém průmyslu pro galvanické pokovování, gravírování apod. V textilním průmyslu, používaném při tisku a barvení, bělení a mercerizaci a široce používaný jako hlavní surovina pro výrobu syntetických vláken a polyesterových vláken. Kromě toho se také používá v metalurgii, vytápění a kůži. Chemická základní surovina používaná v lékařství, denní chemický průmysl atd. Absorbent použitý jako analytické činidlo, saponifikační činidlo, oxid uhličitý a vlhkost a také ve farmaceutickém průmyslu.

Jaká je role hydroxidu draselného

1 hydroxid draselný používaný jako vysoušedlo a absorbent pro kyselinu šťavelovou a různé draselné soli, ale také pro galvanické pokovování, sochařství, Shi Yin a tak dále.

2, používané hlavně pro výrobu potaše surovin, jako je manganistan draselný, uhličitan draselný atd. Ve farmaceutickém průmyslu pro výrobu borohydridu draselného, ​​spironolaktonu, batylalkoholu, propionátu testosteronu. Pro výrobu draselného mýdla, alkalické baterie, kosmetiky v lehkém průmyslu (jako je krém, krém a šampon). V průmyslovém odvětví výroby barviv používaných při výrobě redukovaných barviv, jako je redukovaná modř, RSN atd. V elektrochemickém průmyslu používaném při galvanickém pokovování, gravírování apod. V textilním průmyslu používaném při tisku a barvení, bělení a mercerování , a široce používaný jako hlavní surovina pro výrobu syntetických vláken a polyesterových vláken. Kromě toho se také používá v metalurgii, vytápění a kůži.

3. Základní chemické suroviny, používané v medicíně, denním chemickém průmyslu atd.

4. Používá se jako absorbent pro analytické činidla, zmýdelňující činidla, oxid uhličitý a vodu.

5, denní chemický průmysl používal k přípravě mýdla, šamponu a mytí měkkého mýdla, krému, krému, šamponu a dalších surovin. Farmaceutický průmysl se používá k výrobě progesteronu, vanilinu a dalších surovin. Průmysl barviv se používá při výrobě melaminových barviv. Akumulátorový průmysl se používá při výrobě alkalických baterií.