Domů > Zprávy > Obsah

Humická kyselina Nejlepší efekt

Aug 02, 2017

Nejprve se hnojivo s kyselinou huminovou volí podle způsobu aplikace. Používá-li se jako impuls, zavlažování v kapkách nebo postřikem na list, doporučuje se používat humát draselný, humát humánní amonný humát nebo fulvovou kyselinu, fenvalerát amonný. Používá-li se jako základní hnojivo, Humic Acid se doporučuje vybrat amonium-humus kyseliny nebo dusičnanu amonného Humate a jiných hnojiv, aplikace by měla věnovat pozornost pohřbena v půdě, protože amoniak huminové kyseliny a hydrogenuhličitanu amonného je produktem kombinaci, kyselinu huminovou snadno vyschnout, sprej Shi nebo list. Kromě toho nepoužívejte humát sodný v půdách s vysokým pH (fyziologický roztok).

Za druhé, podle rostlinných preferencí a růstových uzlů zvolit hnojivo s kyselinou huminovou. U ovocných stromů například důraz na hnojení při pádu hnojiv, potašových hnojiv, hnojení huminových kyselin se zaměřuje na dusíkaté hnojivo, diferenciace klíčivosti se zaměřuje na fosfátové hnojivo a potašové hnojivo, na období rozšíření ovoce se bude muset zaměřit na dusík hnojivo, hnojivo humánní potašové hnojivo, vápníkové hnojivo a mikro-hnojivo. Kromě toho, ale také s preferencí hnojení plodin. Například ovocné stromy, lilkovinová zelenina, tabák, cukrová třtina, atd., Jsou zdravé plodiny draslíku, Humic Acid nejlépe uplatňuje humátové hnojivo draslíku.

Nakonec se hnojiva huminové kyseliny vybírají na základě kategorie plodin a nákladů. Huminová kyselina Hnojiva huminové kyseliny podle typu a množství živin jsou rozdělena na hnojivo huminové kyseliny, hnojivo huminové kyseliny (smíšené) hnojivo, humánní organické hnojivo, humánní organické anorganické hnojivo, hnojivo huminové kyseliny.

Pro rostlinné a ovocné stromy můžete zvolit huminové kyselé organické hnojivo, huminové kyseliny organické - anorganické složené hnojivo nebo huminové kyseliny stopové prvky v hnojivech, Humic Acid těchto hnojiv, použití huminové kyseliny, V organické hmotě může dosáhnout 20% až 45%, může účinně zlepšit chuť a barvu plodin. Pokud se používá jako rozprašovací sprej nebo listový sprej, doporučuje se zvolit hnojivo rozpustné ve vodě nebo hnojivo obsahující kyselinu huminovou, i když vyšší ceny těchto hnojiv, ale rychlé, účinné, a proto se používají pro vyšší hodnotu hospodářských plodin. Ačkoli huminová kyselina může být použita v celém období růstu plodiny, humic acid, ale z ekonomických důvodů, po transplantaci plodin, před květinou, bobtna, zbarví čtyři klíčové období každého impulsu 1 ~ 2 krát, otok a barvu Kombinované s nástřikem bude lepší.

Z dynastie Ming dynastie Li Shizhen je "Kompendium Materia Medica" v "Wu Jin San", humická kyselina je materiál byl lidské použití bylo 400 let historie, v zemi byla nalezena humická kyselina a extrahována z plných 220 let . V současné době svět publikuje přímou nebo nepřímou aplikaci látek humánních kyselin 70 kategorií, protože organické suroviny byly široce využívány v zemědělství, lesnictví, chovu zvířat, zvěřiny, rybolovu, ropy, chemikálií, stavebních hmot, lehkého průmyslu, medicíny, Humic Ochrana životního prostředí v kyselinách Mnoho polí. V současné době jsou hlavní produkty pro zemědělskou výrobu: fulvic kyselina organická - anorganické hnojivo a fulvová kyselina jako suroviny balíku hnojiva Kamei bonus, Jinli, zisk, rostlinné hormony, humická kyselina půdy pozměňovacích návrhů, drogy agenti, pesticidy takový jako agentů.

Humická kyselina je druh přirozené organické hmoty. Je to produkt starověké rostliny, která rozkládá a syntetizuje mikroorganismy. Má slabou kyselost, absorpci vody, koloidní kyselinu huminovou, adsorpci, iontovou výměnu, komplexaci, redox a fyziologickou aktivitu. Počkejte. Podle velikosti a rozpustnosti molekulové hmotnosti huminových kyselin, rozdělených na fulvovou kyselinu, kyselinu chlorovodíkovou a černou fulvovou kyselinu. Huminová kyselina Fulvová kyselina je charakterizována kyselými skupinami s malou molekulovou hmotností, rozpustnými v kyselině, zásadách a ve vodě a snadno se vyskytují v absorpčních vlastnostech rostlin a jsou široce používány v zemědělské výrobě. Biochemická fulvová kyselina se čistí po důkladné fermentaci fulvové kyseliny, která obsahuje kromě kyseliny fulvové, kyseliny huminové, ale také obsahuje 17 druhů aminokyselin, bílkovin, nukleových kyselin, vitamínů, cukrů, různých enzymů, různých prvků mikroživin .

Huminová kyselina je tradiční čínská medicína, humická kyselina je role nejvíce silné, ačkoli rychlý účinek, ale většinou pomalý, hlavní zmírnění kondicionování rostlin, ponechání rovnováhy jin a jang, k dosažení léčby onemocnění a zlepšení rostlinná vitalita a imunita