Domů > Zprávy > Obsah

Dobrý efekt humánní kyseliny

Jul 12, 2017

Hnojiva s humánními kyselinami jsou vhodná pro všechny druhy půd, Humic Acid, ale v různých půdních podmínkách, výnosový účinek je jiný.

Výrobní test ukázal:

① nedostatek organické hmoty v neúrodném a nízkém výnosovém poli, Humic Acid aplikace huminových kyselin zvýšit výnos hnojiva; Hnojivá kyselina plodná půda ve vysoce výnosných hnojivech při aplikaci huminových kyselin hnojiv může také zvýšit produkci, ale velikost relativně špatné neúrodné půdy

② špatná struktura písku, humická kyselina solná půda, kyselé červené půdy půdy huminové kyselé hnojivo, výnos účinku je zvláště zřejmé.

③ Obsah půdních živin měl velký vliv na výtěžnost hnojiv huminových kyselin. Huminová kyselina Výsledky ukázaly, že výtěžek huminové kyseliny amonné byl vyšší než výtěžek huminové kyseliny, humánní kyseliny a účinek huminové kyseliny na půdu byl nízký. Méně, dusíku a fosforu vážné nerovnováhy v půdě, Humic Acid nebo na rychle působící pevná půda silněji, je hnojivý účinek výraznější.

④ vlhké kyseliny, huminové kyseliny hnojivo může absorbovat vodu, humická kyselina zlepšit prodyšný stav, vznik plodin, srst kořen příznivé; suché a suché půdy, huminové kyseliny, huminové kyselé hnojivo může absorbovat vodu, kyselinu huminovou kyselinu, udržovat půdní vlhkost, snižovat odpařování a zvyšovat odolnost proti suchu. Humická kyselina Je třeba poznamenat, že humózní hnojivo je vysoce hnojivo, suchá půda s zavlažováním, humická kyselina, efekt bude lepší.

Nejprve se hnojivo s kyselinou huminovou volí podle způsobu aplikace. Používá-li se jako Chong Shi, kapkové zavlažování nebo listové stříkání, doporučuje se používat humát draselný, humát humánní amonný humát nebo fulvat draselný, fenvalerát amonný. Používá-li se jako základní hnojivo aplikace Humic Acid je doporučeno zvolit amonium-humátovou kyselinu nebo dusičnan amonný humát a další hnojiva, aplikace by měla věnovat pozornost pohřbení v půdě, protože kyselina humická kyselina amonná humická a hydrogenuhličitan amonný je produktem kombinaci, huminovou kyselinu snadno odpařovat, sprej Shi nebo list. Kromě toho nepoužívejte humát sodíku v půdách s vysokým pH (solný roztok).

Za druhé, Humic Acid podle rostlinných preferencí a růstových uzlů zvolí humózní hnojivo. U ovocných stromů se například důraz na hnojení při pádu hnojiv, potašových hnojiv, hnojení huminových kyselin zaměřuje na dusíkaté hnojivo, klíčení huminových kyselin a diferenciace zaměření na fosforečnanové hnojivo a potašové hnojivo na období rozšíření ovoce je třeba se soustředit na dusíkaté hnojivo, potaše, vápník s kyselinou huminovou a mikro-hnojivo. Kromě toho, ale také s preferencí hnojení plodin. Například ovocné stromy, humánní kyselina baklažánová zelenina, tabák, cukrová třtina atd. Humic Acid jsou vysoce draselné plodiny, Humic Acid nejlépe uplatňuje humátové hnojivo draslíku.

Nakonec se hnojiva huminové kyseliny vybírají na základě kategorie plodin a nákladů. Huminové kyselé hnojivo podle typu a množství živin rozdělených na hnojivo huminové kyseliny, hnojivo huminové kyseliny (směsné) hnojivo, hnojivo huminové kyseliny, huminové kyseliny huminové kyseliny organické - anorganické hnojivo, huminové kyseliny stopové prvky hnojivo.

Pro rostlinné a ovocné stromy, Humic Acid si můžete vybrat huminové kyseliny organické hnojivo, huminové kyseliny organické - anorganické složené hnojivo nebo huminové kyselé stopové hnojivo hnojivo, tyto hnojiva, humánní kyselina použití huminové kyseliny, v organické hmotě může dosáhnout 20% až 45%, huminové kyseliny mohou účinně zlepšit chuť a barvu plodiny. Používá-li se jako sprej nebo listový sprej, Humic Acid je doporučeno zvolit huminovou kyselinu nebo hnojivo rozpustné ve vodě obsahujících kyselinu huminovou, i když cena hnojiva je vyšší, humánní, ale rychlá, účinná, kyselina huminová, a proto se používá vyšší hodnota ekonomických plodin. Ačkoli humická kyselina může být použita v celém období růstu plodin, ale z ekonomických důvodů, po transplantaci plodiny, před květem, bobtna, otočit čtyři klíčové období impulsu 1 ~ 2 krát, doba expanze a barvu Kombinované s účinkem spreje bude lepší