Domů > Zprávy > Obsah

Hladina huminových kyselin je významnější

Oct 19, 2017

Hnojiva s humánními kyselinami jsou vhodná pro všechny druhy půd, Humic Acid, ale v různých půdních podmínkách, výnosový účinek je jiný. Výrobní test ukázal:

① nedostatek organické hmoty v neúrodném a nízkém výnosovém poli, Humic Acid aplikace zvýšení huminových kyselin hnojiva; úrodná půda ve vysoce výnosných hnojivech při aplikaci huminových kyselin hnojiva, ale také zvýšit výtěžek, ale rychlost je poměrně špatná neupravená půda.

② špatná struktura písku, solné půdy, kyselé červené půdy půdy huminové kyselé hnojivo, výnos účinku je zvláště zřejmé.

(3) Obsah živin v půdě má velký vliv na výtěžnost hnojiv humánních kyselin. Výsledky ukázaly, že výtěžek huminové kyseliny amonné byl vyšší než výtěžek huminové kyseliny, kyseliny huminové a vliv huminové kyseliny a fosforu na půdu byl nízký. Méně, dusíku a fosforu je vážná nerovnováha v půdě nebo na půdě stabilnější na půdě, vliv hnojiva je významnější.

④ vlhké kyseliny, huminové kyseliny hnojivo, huminové kyseliny hnojivo může absorbovat vodu, zlepšit prodyšný stav, vznik plodin, vlasy kořen příznivé; suché a suché půdy, humická kyselina, Humic Acid huminové kyselé hnojivo může absorbovat vodu, vodu, udržovat půdní vlhkost, snižovat odpařování a zvyšovat odolnost proti suchu. Je třeba poznamenat, že humózní hnojivo je hi vodní hnojivo, Humic Acid Humic Acid suché půdy s zavlažováním, efekt bude lepší.

Nejprve se hnojivo s kyselinou huminovou volí podle způsobu aplikace. Používá-li se jako Chong Shi, kapkové zavlažování nebo listové stříkání, doporučuje se používat humát draselný, humát amonný nebo fulvat draselný, fenvalerát amonný. Používá-li se jako základní hnojivo, Humic Acid se doporučuje vybrat amonium-humus kyseliny nebo dusičnanu amonného Humate a jiných hnojiv, aplikace by měla věnovat pozornost pohřbena v půdě, protože amoniak kyseliny huminové a hydrogenuhličitan amonný je produktem kombinace, snadná likvidace, sprej Shi nebo listový sprej. Kromě toho nepoužívejte humát sodný v půdách s vysokým pH (fyziologický roztok).

Za druhé, podle rostlinných preferencí a růstových uzlů zvolit hnojivo s kyselinou huminovou. U ovocných stromů je třeba zaměřit například na hnojení při pádu hnojiv, hnojivo na potahování huminové kyseliny, hnojení na jarní hnojivo, klíčivost a diferenciace zaměření na fosfátové hnojivo a potašové hnojivo na období rozšiřování ovoce. na dusíkové hnojivo, potašové hnojivo, vápníkové hnojivo a mikrobojiva. Kromě toho, ale také s preferencí hnojení plodin. Například ovocné stromy, lilek zelenina, tabák, cukrová třtina, atd. Jsou dobré plodiny draslíku, nejlepší aplikace humátového hnojiva draslíku.

Nakonec se hnojiva huminové kyseliny vybírají na základě kategorie plodin a nákladů. Huminová kyselina Hnojivo s kyselinou huminovou podle typu a množství živin se dělí na hnojivo huminové kyseliny, hnojivo huminové kyseliny (smíšené) hnojivo, humánní organické hnojivo, humánní organické anorganické hnojivo, huminové kyseliny stopové prvky hnojivo.

Pro rostlinné a ovocné stromy, Humic Acid si můžete vybrat huminové kyseliny organické hnojivo, huminové kyseliny organické - anorganické složené hnojivo nebo huminové kyseliny stopové prvky v hnojivech, tyto hnojiva, použití huminové kyseliny, V organické hmotě může dosáhnout 20% až 45%, může účinně zlepšit chuť a barvu plodin.