Domů > Zprávy > Obsah

EDTA Chelates Efektivní podpora

May 18, 2017

EDTA chelatační činidlo bylo uvedeno na trh již několik let, protože při ošetřování kořenových kanálků dobrých účinných pomocných přípravků nevědí, že jeho soudruzi nepoužívali k vlastní potřebě a porozumění tomuto výrobku, chelátům EDTA, které byly vyrobeny v rámci konečné úpravy.

EDTA je chelatační činidlo pro kořenový kanál, EDTA chelátuje chemické složení kyseliny ethylendiamintetraoctové, což jsou učebnice, které nám říkají znalosti.

Nyní existují dva takové výrobky na trhu, EDTA Chelates, z nichž jeden je francouzský modrý produkt EDETAT s 14% EDTA, který pomáhá rozšířit EDTA Chelates úzký kořenový kanál, 14ml \ láhev.

Aplikace chelatace EDTA

1. Vhodné pro přípravu zubních zubů a materiály pro přípravu kořenových kanálků pro zuby

2. Může zmírnit kořenový kanál

3. Vhodný pro kalcifikovanou stenózu kořenového kanálu, kořenový kanál atrezie

4. Může odstranit kalcifikaci a měřítko kořenového kanálu

5. Při mazání za účelem ochrany zařízení a zubů

Způsob účinku chelatujícího činidla EDTA

1. Odstranění ionizovaných látek chemickou reakcí, EDTA Cheláty účinné odstranění chlornanu sodného nemůže odstranit váhu

2. Mazání je snadnější naplnění procesu

3. Dobrá antibakteriální aktivita

4. Po čištění vytvoříte čistou stěnu kořenového kanálu

EDTA Chelates chelatující činidlo EDTA představuje vazebnou sílu chelatačního činidla a kovového iontu a chelatační hodnota představuje množství chelatačního činidla, které chelátuje kovové ionty.

Někteří lidé ve skutečném vzorci se setkají s přidáním chelatačního činidla, nebo se objeví fenomén změny velikosti, obavy o žvýkání EDTA Cheláty síla nestačí a kovové ionty nelze účinně kombinovat, skutečné množství chelatujícího činidla není v místo, což má za následek změnu jevu