Domů > Zprávy > Obsah

Aminokyseliny mají jakýkoliv vliv na rostliny

Jan 03, 2018

Aminokyseliny jsou nejzákladnějšími látkami, které tvoří biologické proteiny a souvisejí s životními aktivitami. Jedná se o základní jednotky, které vytvářejí proteinové molekuly v živých organizmech a jsou úzce spjaty s biologickými životními aktivitami. Má specifickou fyziologickou funkci v protilátce, která je jednou z nezbytných živin v organismu.


Vzhledem k povaze aminokyselin má jedinečný propagační účinek na růst rostlin, zejména fotosyntézu, zejména glycin, který může zvýšit obsah chlorofylu v rostlinách, zvýšit enzymovou aktivitu, podpořit infiltraci oxidu uhličitého, zvýšit energii fotosyntézy , Zvýšit Vc a obsah cukru má důležitou roli.


Postřikování rostlin nebo aplikace aminokyselinového výživného tekutého hnojiva může zvýšit množství různých živin rostlin potřebných k zhoršení akumulace sušiny a od kořenů rostlin nebo listů do jiných částí rychlosti a množství operace, upravit velký počet prvků, stopové prvky a každý Podíl živin a rovnováha státu, které hrají roli při regulaci normálního růstu rostlin.


Aminokyseliny mohou také působit jako komplexační činidla. N, P, K a dalších velkých prvků, Zn, Fe, Cu, Mn, B, Mo a dalších stopových prvků potřebných látek v těle. Plodiny často trpí nedostatkem příznaků některých prvků kvůli příliš malé účinné frakci, která může být absorbována plodinou a aminokyselinami, které chelátují s méně rozpustnými prvky, aby chránily prvky požadované pro plodinu a produkovaly dobrou rozpustnost, snadno absorbovaly pomocí chelátových plodin, což přispívá k absorpci rostlin.


Aminokyseliny mohou podpořit růst kořenů, silné sazenice, zdravé rostliny, zvýšit fotosyntetickou funkci listů a odolnost proti plodinám. Odolnost proti škůdcům a chorobám, různé plodiny mají výrazný nárůst výnosuE-mail: info@agronaturetech.com