Domů > Zprávy > Obsah

Aminokyselina Funkce

Jul 25, 2017

Aminokyseliny a účinnost živin bohatých aminokyselin v potravinách doporučené aminokyseliny jsou živinami těla, je složení lidského mozku důležitých látek, obsah aminokyselin v mozku, aminokyselina určuje lidskou inteligenci a paměť, aminokyselina, takže denní doplnění aminokyselin Je velmi nezbytné, zejména v bílém těle s mozkem, ale také neoddělitelné od aminokyselin, Aminokyselina říká funkci aminokyselin, následujeme, co jídlo obsahuje aminokyseliny, které potřebujeme.

Aminokyseliny jsou důležité látky v mozku, obsah aminokyselin až 90% nebo více. Moderní biologický výzkum zjistil, že lidé jsou inteligentní, moudrost a jeho obrovský mozek neoddělitelný. Aminokyseliny Lidé ve vývoji procesu, zvládli schopnost získat bílkoviny (aminokyseliny), tak dobře vyvinuté, vysoce IQ a postupně ovládat svět.

Experimenty ukazují, že množství aminokyselin v mozku, určuje úroveň lidské inteligence a paměti, mozku, zlepšit paměť klíče je doplnit aminokyselinovou výživu. Aminokyseliny Kromě toho mají aminokyseliny následující účinky a účinky.

Tryptofan může zmírnit stres, vyhnout se depresi, úzkosti a jinému stavu, emočním aminokyselinám, které udržují silnou energii.

Aminokyseliny jsou základním materiálem lidského imunitního systému, počet a kvalita aminokyselin a imunitní systém úzce souvisí se silou, tryptofan, fenylalanin, aminokyselinový lysin atd. Jsou nezbytné pro výrobu surovin, Z aminokyselin je zlepšení imunitního systému těla.

Účinnost: fenylalanin ke snížení hladovění, aminokyselina zvyšuje sexuální touhu, zvyšuje paměť, zvyšuje citlivost myšlení, inspiruje ducha eliminace deprese a dalších účinků.

Vhodný dav: vhodný pro sexuální dysfunkci, ztrátu paměti, poporodní depresi, aminokyselinový menopauzální syndrom, sezónní onemocnění, deprese a další nemoci. Pacienti s aminokyselinami často přidávají onemocnění.

Potravinové zdroje: potraviny bohaté na fenylalanin zahrnují celozrnný chléb, koláče aminokyselin, rýžové nudle, nudle, sójové a sójové produkty, bílý sýr, mléko, mandle, arašídy, dýně a sezamová semínka.

Účinnost: Izoleucin je nezbytný pro tvorbu lidského hemoglobinu, reguluje tělesný cukr v krvi (hlavně ke zlepšení hladiny cukru v krvi), zlepšuje energetickou hladinu, zlepšuje tělesnou energii, Aminokyseliny opravují poškozené svalové tkáně, adjuvantní léčbu selhání jater, sekrece růstového hormonu.

Vhodný dav: vhodný pro trpení hypoglykemií, onemocnění jater aminokyseliny, trauma, vylučování růstového hormonu a další nemoci, stejně jako pacienti po operaci často přidávají.

Potravinové zdroje: potraviny bohaté na isoleucin zahrnují především živočišnou játra, vejce aminokyselin, kachny, sójové boby, černé fazole, kukuřice, černá rýže, hnědá rýže, mandle, arašídy, pšenice, ryby a různé mléčné výrobky.