Domů > Zprávy > Obsah

Aminokyselina zůstane normální

Oct 27, 2017

Co je aminokyselina? Aminokyseliny se používají hlavně v lékařství k přípravě infuzí aminokyselin, které se také používají jako terapeutická činidla a pro syntézu peptidových léčiv. Aminokyselina V současné době existuje několik stovek druhů aminokyselin, které se používají jako léky, včetně 20 druhů aminokyselin, které tvoří protein a 100 druhů aminokyselin, které tvoří neprotein.

Aminokyseliny se používají k regulaci cukru v krvi, aminokyseliny pro diabetes, diety, prevenci a léčbu akutní hepatitidy způsobené abnormální funkcí jater, které se používají k doplnění fyzické slabosti a různých onemocnění způsobených ztrátou bílkovin. Ale stále mnoho lidí se obává, že aminokyseliny mají vedlejší účinky, aminokyseliny následující podrobnosti o vedlejších účincích aminokyseliny.

Aminokyselinové vedlejší účinky: způsobují obezitu, aminokyseliny aminokyselin pro nedostatek bílkovin a oslabující pacienty, selhání jater a ledvin, svalová slabost, jestliže je normální a výživa je již velmi hojná, tělesný protein nebo aminokyselina je přebytek příliš, způsobit obezitu

Aminokyselinové vedlejší účinky ze dvou: příčina fyzického nepohodlí, pro trávicí kapacitu normálních zdravých malých dětí nejsou vhodné pro konzumaci, je třetí drogou, aminokyselina po jídle nevyhnutelně řadu nepohodlných.

Aminokyselinové vedlejší účinky ze tří: dieta s vysokým obsahem bílkovin způsobí zvýšenou incidenci diabetické nefropatie. Aminokyseliny jsou potraviny s vysokým obsahem bílkovin, nadměrná konzumace aminokyselin může vést k cukrovce.

Aminokyseliny mají různé metabolické účinky u kojenců a dospělých. Použití běžné infuze aminokyselin, kojenců a malých dětí v aktivitě fenylalaninhydroxylázy je nízké, aminokyseliny snadno produkují vysokou fenylalaninemii. A nedostatek tyrosinu;

Kojenci a malé děti používající infuzi aminokyselin by proto měly snížit množství fenylalaninu, methioninu, glycinu, zvýšit množství cysteinu, tyrosinu, histidinu, aby se udrželo normální plazmatické aminokyselinové spektrum. Tento produkt se přizpůsobuje vlastnostem metabolismu kojenců, snižuje množství fenylalaninu, methioninu, glycinu, zvyšuje množství cysteinu, tyrosinu, histidinu, aminokyseliny, aby uspokojilo nutriční potřeby dětí.

Aminokyseliny jsou základní jednotky bílkovin včetně kůže, hřebíků, vlasů jsou složeny z bílkovin a vlasy tvoří 90% složení kolagenu. Aminokyseliny používané ve vlasech a kůži, a to nejenom výše uvedeným, že přidávají výživu, přidávají vodu, ale také mohou zlepšit imunitní funkci pokožky, aminokyseliny zlepšují detoxikaci lymfatického systému, zvyšují citlivost citlivé pokožky, mají dobrý účinek , Aminokyselina a udržuje vlasy A kolagenová vlákna pokožky a elastická vlákna normálního růstu, Aminokyseliny pro udržení jemné a pružné pokožky, aby se zachovala pružnost vlasů.