Domů > Zprávy > Obsah

Údržba a opravy aminokyselin

Aug 10, 2017

Úloha aminokyselin v růstu rostlin je tři: 1 doplňkové zdroje organických dusíkatých živin a 2 chelatační činidla kovových iontů. Aminokyseliny mají funkci komplexních (chelátových) kovových iontů, je snadné připravit nezbytné prvky a stopové prvky (vápník, hořčík, železo, mangan, zinek, měď, molybden aminokyseliny, bór, selén apod.) Nesené k rostlině, zlepšit využití různých živin rostlin; 3 enzýmem katalyzovaný přípravek. Aminokyselina je promotor a katalyzátor pro syntézu enzymů v rostlinách, aminokyseliny, která hraje důležitou roli v metabolismu rostlin. Nicméně aminokyseliny jsou snadno asimilovány a rozkládány bakteriemi v půdě, proto není vhodné je používat jako bazální hnůj v půdě, aminokyseliny, ale vyrábět listová hnojiva, která se stříká na listy, aby rostliny absorbovaly aminokyseliny a další prvky přímo přes listy.

Aminokyseliny Čisticí produkty Nejdůležitější složkou je acyl aminokyselinová sůl, aminokyselina, která je acyl aminokyselinovou povrchově aktivní látkou, jejíž název je: xx acyl y-alanin Z

Přední strana xx je olejová strana, obvykle vavřínová, kokosová, občas vidět dlaň

Střední y je název aminokyseliny, který je obvykle údolí (kyselina amoniačná), gan (kyselina amoniačná), příležitostně propionová (kyselina amoniačná), sval (kyselina amoniačná)

Konečný z je hydrofilní sodík, draslík nebo triethanolamin (zkráceně TEA)

Výše uvedené strukturní moduly mohou být sestaveny podle přání, jako je glutamát sodný kokosový, draselná kyselina aminokyselinová, kyselina palmitová propionátová.

Některé aminokyselinové čisticí prostředky přidávají malé množství soli acyl aminokyseliny v porovnání se srovnávací tabulkou, nikoliv hlavní povrchově aktivní látkou, ale rozptylující aminokyselinu známou jako "aminokyselinový čistící povrch". Například převážně malá aminokyselinová čistící emulze, rozdělená na:

Voda, tvrdé alkoholy, glycerol, propylenglykol, lauryl ethersulfát sodný, kyselina palmitová, laurylalkohol, kyselina muškátová, hydroxid draselný, amid kokosového oleje, propylamin, amid kokosového oleje aminokyseliny DEA, ethylenglykolstearát, PEG- ester kyseliny stearové, ester kyseliny stearové PEG-100, draselný kokosový glutamát, draselná kyselina laurová, hydroxypropylcelulóza, extrakt z listů aminokyseliny aloe vera, hydroxyfenylmetylester, hydroxypropylester, EDTA dva sodné soli

Přestože přidání křemičitanu draselného glutamátu draslíku a laurického kreatinu draslíku, ale umístění struktury struktury hlavního těla nebo sles (ester kyseliny sírové) + SOAP Base (karboxylát), aminokyselina tak není dobrá čistící aminokyselina povrchu.

Esenciální aminokyseliny jsou nezbytné pro růst, udržování a udržování aminokyselin v těle. Pokud chybí, jsou následující příznaky:

1. Nedostatek energie a energie.

2, fenomén předčasného stárnutí.

3, výkonnost při hojení ran je špatná.

4. Zpomalení vývoje dítěte.

Pokud dieta často postrádá esenciální aminokyseliny, může mít vliv na zdraví. Hraje důležitou roli v růstu dítěte. Histidin je nezbytný pro růst a vývoj dětí, arginin aminokyseliny, cystin, tyrosin a taurin jsou nezbytné pro předčasně narozené děti.