Domů > Zprávy > Obsah

Zlepšení aminokyselin

Aug 02, 2017

Aminokyseliny mají velký vliv na růst a vývoj plodin. Aminokyselina Mnoho zemědělských pracovníků říká, že aminokyseliny jsou "kořenová hnojiva". Hlavním účinkem na kořenový systém je stimulace rozdělení a růstu buněk kořenových meristémů, zvýšení sekundárních kořenů, zvětšení kořenů, prodloužení kořenů aminokyselin a nakonec zvýšené vstřebávání plodin a živin.

Aminokyseliny do rostliny po rostlině stimulovat hlavní roli ve zvýšení síly dýchacích cest, zvýšenou fotosyntézu, různé enzymové aktivity zvýšené, aminokyseliny tak, aby ovoce předem zbarvení dospělý, vysoký výtěžek a zvýšení produkce.

Zvyšte odolnost rostlin proti fosforu a draslíku; Aminokyselina zlepšuje odolnost rostlin; růst rostlin, zvláště fotosyntéza má jedinečnou roli při podpoře, může zvýšit obsah chlorofylu v rostlině, zlepšit enzymovou aktivitu, podpořit průnik oxidu uhličitého, aminokyselinu, takže více exsudantní fotosyntéza, zlepšení kvality plodin, zvýšení obsahu Vc a cukru mají důležitá role.

Aminokyselina je nejzákladnější látkou, která tvoří biologickou bílkovinu a souvisí s životními aktivitami. Je to základní jednotka proteinové molekuly v organismu a je úzce spjata s biologickou životní aktivitou. Má specifickou fyziologickou funkci v protilátce. Aminokyselina je jednou z nenahraditelných živin v těle.

(Dusík, fosfor, draslík, železo, měď aminokyseliny, mangan, zinek, hliník, bór apod.), Které jsou potřebné pro růst a vývoj rostlin, aminokyseliny pomocí aminokyseliny jako substrátu, a adsorpce a retenční schopnost, Prostřednictvím komplexní a komplexní tvorby organického, anorganického komplexu. Toto hnojivo může nejen udržet velký počet prvků pomalého uvolňování a úplného použití, aminokyseliny, ale také zajistit stabilitu stopových prvků a dlouhodobý účinek. Má dobrý účinek na zvýšení dýchání rostlin, zlepšení procesu redoxu rostlin a podporu metabolismu rostlin.

Může podporovat fotosyntézu a tvorbu chlorofylu a může podporovat a aktivovat fyziologické a biochemické procesy, jako je aktivita oxidu, aminokyseliny, aktivitu enzymu, klíčivost semen, absorpci živin a růst kořenů a rozvoj. Zejména její afinita k rostlinám je srovnatelná s jakoukoliv jinou látkou. Aminokyselina Účinnost aminokyselinových hnojiv sady dlouhodobých organických hnojiv, rychlé hnojivo, stabilita biopaliv a účinnost mikroprvků jako celku. Zde je hlavní diskuse o hnojivech při aplikaci aminokyselin v zemědělství.

Podporovat tvorbu agregátů půdy: agregáty půdy jsou základní jednotkou struktury půdy. Použití aminokyselin může změnit obsah půdní soli je příliš vysoký, alkalické aminokyseliny příliš silné, vysoce dispergované částice půdy, půdní struktura špatných fyzikálních a chemických vlastností a podporují tvorbu půdních agregátů, aplikace aminokyselin, půdní objemová hustota se významně snížila, Aminokyselina celková pórovitost půdy a Odpovídající zvýšení kapacity zadržování vody pomůže zlepšit schopnost půdní vody a hnojiv, aby se vytvořily dobré podmínky pro růst a rozvoj rostlin.