Domů > Zprávy > Obsah

Rozklad a transformace aminokyselin

Jul 12, 2017

Humánní kyselina (humánní kyselina, zkráceně HA) je zbytky zvířat a rostlin, aminokyselina převážně zbytky rostlin, mikrobiálním rozkladem a transformací, aminokyselinou a sérií komplexních geochemických reakčních procesů a akumuluje třídu organických látek . Aminokyselina Je složena z aromatických a různých funkčních skupin polymerních organických kyselin, s dobrou fyziologickou aktivitou a absorpcí, komplexací, výměnou a dalšími funkcemi. Huminová kyselina je hlavním prvkem uhlíku, vodíku, kyslíku, dusíku, síry, aminokyseliny jsou aromatické sloučeniny polyvalentního fenolového typu a polykondenzáty dusíkatých sloučenin.

Široce distribuované v nízkoúrovňovém uhlí, půdě, aminokyselinových vodních sedimentech, zvířecích výkonech, organických hnojivech, zbytcích živočichů a rostlin a tak dále. Často vidíme, že půda je černá, aminokyselina, protože huminová kyselina (neobsahující půdu obsahující humickou kyselinu je žlutá) v nízkém stupni uhlí (povětrnostního uhlí, lignitu, rašeliny) obsahuje nejvyšší obsah huminové kyseliny (30-80% ), následovaný organickým kompostem (přibližně 5 až 20%). Aminokyselinové uhlí je uměle oxidováno (ošetřeno vzduchem, ozonem kyseliny aminokyseliny nebo kyselinou dusičnou) za vzniku regenerované kyseliny huminové

Podle rozpustnosti v rozpouštědle a klasifikaci barev může být aminokyselina rozdělena do tří složek: ① rozpuštěných v acetonu nebo etanolové části nazývané hnědá kyselina; ② nerozpustný v acetonové části tzv. Černé fulvové kyseliny; ③ rozpustný ve vodě nebo tenký Kyselinová část se nazývá kyselina fulvová

Pro zemědělství lze použít jako přísady do půdních živin, kořeny a přísady do hnojiv Zhuanggan, půdní kondicionér, regulátor růstu rostlin, složení hnojiv na bázi listů, studené činidlo pro aminokyseliny, suché činidlo, syntetizátor hnojiv a dusík, fosfor, draslík a další prvky s huminovou kyselinou hnojivo, aminokyselina s účinností hnojiva, zlepšená půda, stimulovat růst plodin, aminokyseliny zlepšit kvalitu zemědělských produktů a další funkce. Humánní hořčík, humózní kyselina a zinek, horečnatá huminová kyselina huminové v doplnění nedostatku půdního hořčíku, nedostatek kukuřičného zinku, ovocné stromy na železa mají dobrý účinek; humická kyselina a herbicidní ether, atrazin a jiná směs pesticidů, mohou zlepšit účinnost aminokyseliny, inhibici reziduální toxicity; sodná sůl humátu je účinná v léčbě hniloby jabloně.

Aminokyseliny v roli rostlinného růstu mají tři: 1) zdroj organického dusíkového doplňku; 2) činidlo chelatující kovové ionty. (Vápník, hořčík, železo, mangan, zinek, Aminokyselina měď, molybden, bór, selén atd.) A stopové prvky a stopové prvky (vápník, hořčík, molybden, bór, selén atd.) Zlepšit využití různých živin v rostlinách; 3) enzymové přípravky. Aminokyseliny jsou urychlovače a katalyzátory pro syntézu různých enzymů v rostlinách, které hrají důležitou roli v metabolismu rostlin. Nicméně, aminokyseliny v půdě snadno asimilované bakteriemi, rozklad aminokyseliny, by neměl být používán jako základní hnojivo v půdě, ale z listové hnojivo, Amino Acid sprej na listy tak, že rostliny přímo skrz vstřebávání listů aminokyseliny a další prvky.