Domů > Zprávy > Obsah

Aminokyselina zrychluje růst kosti

Oct 26, 2017

Aminokyseliny jsou důležité látky v mozku, obsah aminokyselin až 90% nebo více. Moderní biologický výzkum zjistil, že lidé jsou inteligentní, moudrost a jeho obrovský mozek neoddělitelný. Lidé ve vývoji procesu zvládli schopnost získat proteiny (aminokyseliny), tak dobře vyvinuté, vysoce IQ a postupně ovládat svět.

Experimenty ukazují, že množství aminokyselin v mozku, určuje úroveň lidské inteligence a paměti, mozku, zlepšit paměť klíče je doplnit aminokyselinovou výživu. Kromě toho mají aminokyseliny následující účinky a účinky:

1, odstranit únavu, udržet energii, zlepšit pod-zdravotní stav

Tryptofan může zmírnit stres, vyhnout se depresi, úzkosti a jinému stavu, stabilním emocím, udržovat silnou energii.

2, ke zlepšení kvality spánku

Tryptofan má za následek podporu spánku, "přírodních spacích pilulek" ve světě.

3, aby se zlepšila imunita

Aminokyseliny jsou základním materiálem lidského imunitního systému, počet a kvalita aminokyselin a funkce imunitního systému úzce souvisí se silným, tryptofanem, fenylalaninem, lysinem jsou nezbytnými surovinami pro tvorbu protilátek, přidávají komplexní rovnováhu aminokyselinami, je zlepšit imunitní systém těla.

4, na podporu nemocí, pooperační zotavení

Rozvětvené aminokyseliny (leucín izoleucin a valin) mohou urychlit pacientovu obnovu.

Mohou aminokyseliny zlepšit imunitu?

Děti, protože imunitní systém těla dosud nevyvinul, je syntéza protilátek v lidském těle nízká, což vede k rezistenci vůči cizím bakteriím a napadení viru fagocytárních buněk (například bílých krvinek) méně životaschopné, méně, takže je snadné infikovat různé nemoci. Aminokyseliny mohou urychlit syntézu lidského imunoglobulinu, od základního zvyšování imunity, aby se zabránilo nachlazení, horečce, kašli a dalším onemocněním.

Zrychlete růst kostí

Kosti se skládají z kostní hmoty a kostní minerální látky: kostní matrix složená převážně z aminokyselin, určuje tvar kosti, velikost a pružnost; kostní minerál, složený převážně z vápníku, určuje hustotu a tvrdost kostí. Tak jsou aminokyseliny a vápník hlavními "stavebními materiály", které tvoří kosti.

Dětské tělo je ve stádiu rychlého růstu a vývoje, poptávka po vápníku je velmi velká. Nicméně málo lidí ví, že děti ve vývojovém stádiu vápníku nelze oddělit od aminokyselin. Aminokyseliny jsou "nosiče" různých minerálů a stopových prvků v těle. Lidské tělo v doplňku vápníku, železa, zinku, selenu a dalších minerálů a stopových prvků, potřeba aminokyselin a bílkovin je přenášet do celého těla. Jakožto nedostatek aminokyselin, tyto stopové prvky a minerály nemohou být účinně posílány do různých orgánů lidského těla, stále vedou k nedostatku minerálů a stopových prvků v těle.